Instagram'a birden fazla hesap eklemek. Instagrama nasıl birden fazla hesap eklenir? Instagrama birden fazla hesap açma

Instagram'a birden fazla hesap eklemek. Instagrama nasıl birden fazla hesap eklenir? Instagrama birden fazla hesap açma

İnstagram’da Birden Fazla Hesap Eklemek

 


Telefona indirilen uygulama üzerinden giriş bilgileri kaydedildikten sonra İnstagram her zaman açıktır. İnstagram’da birden fazla hesap eklemek oldukça önemli konulardan biridir. Telefonun son güncellemesinde aynı anda istediğiniz kadar hesap açmanıza olanak tanır ve navigasyona tekrar girebilir. Bu zor ve her seferinde şifreyi hatırlamaya zorlanan bir sistemdir.

Artık bu özellik ile İnstagram uygulamasında aynı anda istediğiniz kadar farklı hesap açabilir, şifreyi tekrar tekrar girmek zorunda kalmadan istediğiniz hesaba geçiş yapabilirsiniz. İlk önce İnstagram hesabınızdan profilinize gidin Profilin üst kısmındaki kullanıcı adının bulunduğu alana tıkladığınızda, telefonunuzda zaten açık olan hesapları göreceksiniz. Açık hesap sayısı 5'e ulaşınca listenin altındaki hesap ekle butonu aktif olmayacaktır. Hesap eklenemedi Zaten maksimum sayıda aktif hesabınız var.

Uyarılar tablo şeklinde görünecektir. Buradaki püf nokta, bu hesaplardan çıkış yapsanız bile, şifremi kaydet dediğinizde hesap bilgilerinizin kaydedilecek ve bir daha sorulmayacağıdır. Parolamı kaydet derseniz, telefonunuzdaki açık hesapların sayısı gerçekte sıfıra düşecektir, ancak bu hesapların parolaları kaydedildiği için, parolayı tekrar girmenize gerek kalmadan hesaplar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Bu İnstagram limitlerine ulaşıldığında aşılamaz. Beğeni sınırına ulaştıysanız, birkaç gün beklemeniz veya yeniden beğenme almanız gerekir. Bazen hesabınızı dondurmak ve yeniden açmak da yardımcı olur. Aksi takdirde, devam etmeden önce engelin kalkmasını beklemelisiniz. İnstagram sürekli kendini güncelleyen bir platformdur. Kısa sürede hesap ekleme limiti artabilir.

İkinci ve üçüncü hesapları açtığınızda, lütfen bu hesaplardaki herhangi bir spamın orijinal hesabınızı da etkileyeceğini unutmayın. Birden fazla İnstagram hesabıyla ilgili temel sorunlardan biri, bir hesaptaki belirli bir bloğun diğer hesapları etkilemesidir. Ayrıca, birçok kullanıcımız, hesaplarından çıkış yaptıklarında diğer kullanıcıların otomatik olarak çıkış yaptıklarını ve ardından tekrar giriş yapamayacaklarını belirten bilgiler aldı. İnstagram’da birden fazla hesap kullanılabilir ve sorunsuz yönetilebilir.

Ancak aldığınız önlemler, hesabınızın spam durumuna girmesine, her gün binlerce beğeni ve yorum yapmasına ve takip edilmek için binlerce istek göndermesine neden olursa hesabınız bloke olabilir hatta kapatılabilir. Lütfen bu hesapta karşılaştığınız olumsuz durumların diğer ana hesaplarınızı etkileyebileceğini unutmayın.