Hakkımızda

BirxMedya Hakkında!BirxMedya!

Türkiye’nin en kaliteli Sosyal medya hizmet platformu ile istediğiniz popülerliği kazanmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarından en etkilisi olan Instagram ile geleceğinizi planlıyor ve güzel bir gelecek hazırlıyoruz. Instagram takipçi, beğeni, izlenme, yorum, canlı yayın hizmetleri ile Instagram hesabınızı istediğiniz profile çıkarıyoruz. Bunların yanı sıra İnstagram hesaplarınızda da dilediğiniz etkiye sahip olacağınız bir ortam oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Hesabı Çalışmalarımız

Instagram da ilk olarak mevcut kitleniz için analiz çalışması yapıyoruz. Bu işlemin sonrasında sizi yönlendirmek için yeni kitlelere ulaşarak sayfanızda gerekli düzenlemeleri yapıyoruz. Bu aşamada işimizi garantiye almak adına istatiksel olarak net çalışmalar yapıyor ve düzenlemeler gerçekleştiriyoruz. Gerekli veri toplama ve araştırma yapma aşamasından sonra ise elimizdeki dokümanları sizinle paylaşıyoruz. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak en sağlıklı kararın alınmasını sağlıyoruz.

Markalaşma Yolunda En Doğru Adım

Instagram hesabınız bir işletme olarak görüldüğünde bu işletmenin doğru pazarlanması oldukça önemlidir. Bu pazarlamada hedef kitle ihtiyacı ise mutlaka bulunmaktadır. Bu aşamada biz hedef kitleniz için en doğru şekilde yönlendirme gerçekleştiriyoruz.

 

Instagram ve diğer hesaplarınız adına tüm geleceğin hesaplamasını gerçekleştiriyoruz. Gerekli hesaplamaları yaptıktan sonra ise sizin için nokta atışı işlemler gerçekleştiriyoruz. Sosyal medya günümüzde en etkili reklam ve iletişim araçlarından birisidir. Bu aşamada platformun doğru kullanımı istediğiniz kitlenin fazlasını getirecektir.

Fakat iyi bir analiz ve reklam çalışması olmadan bu durumun gerçekleşmesi bir hayli zor olmaktadır. Bu aşamada sizinle sağlıklı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Sizin için en uygun çalışma şeklini ortaya çıkarıyoruz.

En Beğenilen Paketlerimiz

Müşterilerimiz tarafından en beğenilen paketlerimizden birisi Instagram Fenomen paketidir. Bu paket içinde bulunan başlıklar sizin için doğru hedef kitlenin oluşmasını sağlayacaktır.

Paket içeriğinde;

  • 10000 Türk Takipçi
  • 1000 Türk Beğeni
  • 10000 Video İzlenme

Paketin içinde yer alan her başlık hesabınızın biraz daha ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Sosyal medyada marka haline gelmeniz ya da markanızı pazarlamanız adına bu aşama oldukça önemlidir. Paket için en uygun fiyatlar ile verilen hizmet sizin ve hesabınızın geleceğini oluşturmaktadır.

İşlem Basamaklarımızın Hepsi

Basit bir takipçi ya da beğeni kazandırma hizmeti vermeyen markamız sizin için işin mutfağında ayrıntılı bir çalışma yapmaktadır. Bu aşamada ilk olarak hesap analizi yapılarak hesabınızda bulunan gönderiler, beğeniler ve takipçiler ayrıntılı olarak incelenmektedir. Bu aşamada sizin için gerekli olan hedef kitle profili oluşturulmaktadır. Hedef kitleniz en iyi şekilde analiz edilerek size dönüşümü sağlanmaktadır.

Karar aşamasında toplanan tüm veriler toplanarak sizin için en uygun kitlenin ortaya çıkması sağlanmaktadır. Ekstra beğeniler, izleyiciler ya da aboneler ile istediğiniz hesap kitlesinin hesabında bulunması sağlanmaktadır. Bu aşamada sizden de gerekli bilgi ve destekler alınmaktadır. Ayrıca bu bilgiler ışığında sizin onayınız ile kararlar verilmektedir. Böylece kurumsal anlamda ve bireysel anlamda en sağlıklı çalışma şekli oluşmaktadır.

Sonuç olarak yapılan tüm çalışmalardan sonra gerekli takipçi ve beğeniler hesabınızın potansiyelini oluşturmaktadır. Bu aşamadan sonra sürekli takipler gerçekleşerek istediğiniz noktaya gelip gelmediğini kontrol edilmektedir. Kısa sürede tamamlanan tüm işlemlerin sürekliliği ise garantili şekilde sunulmaktadır. Gerçek beğeniler ve gerçek takipçiler ile hesabınızın güvenilirliği ta anlamıyla oluşmaktadır.

Türk takipçi satın alma konusunda gerçekten çok iyiyiz. Bizlere takipçi satın alma konusunda güvenebilirsiniz. BirxMedya olarak bizler İnstagram'da takipçi,beğeni,izlenme satın alma konusunda uzmanız. Tiktok takipçi satın almak konusunda da hizmetlerimiz mevcuttur.

Ödeme Bilgilerim Ne Kadar Güven de ?

  • Şirketimiz ödeme sistemlerinde PAYTR kullanmaktadır. 
  • PAYTR Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tanınan lisanslı bir kuruluştur.
  • Yasalar gereği kesinlikle müşteri kart bilgileri aracı siteler tarafından kaydı tutulamaz.
     

İnstagram Türk Takipçi Satın Al

Google kullanarak ' instagram türk takipçi satın al ' dediğinizde karşınıza milyonlarca site gelebilir.Ancak dikkat etmeniz husus kesinlikle,gönderilen takipçilerin yabancı olmaması,türk takipçi olmasıdır.Türk takipçi satın alarak yerel olarak büyüyebilirsiniz,Türkiyede yaşayan insanların kesinlikle türk takipçi satın alması gerekmektedir.Yabancı takipçisi olan türk kullanıcıları,gönderi attığı zaman beğenilerden farkedilmektedirler.Ve  fake instagram hesabı konumuna düşerler.Güvenleri sarsılır ve insanlar takip etmeyi bırakmaktadırlar .Eğer ki çok sayıda türk takipçiye sahip değilseniz güvenilir olmazsınız ve insanlar hesabınızı botla kastığınızı düşünürler,çok sayıda like almanız değil, türk olarak çok sayıda beğeni almanız önemlidir.Türk takipçi satın alarak türkiyede bulunan bütün kullanıcılar arasında yüksek yerde olursunuz.Türk olmayan takipçiler hesabınızda etkişelim yapmazlar,beğeni ve yorum bırakmazlar.Bu hesabınızın aktifliğini düşürdüğü için yeni gelebilecek potansiyel takipçilerin ilgisini düşürür ve hesabınız çöp hesap olma noktasına gelir.Aktifliğinizi düşürmemek için kesinlikle türk takipçi satın almasınız,ve organik olmasına dikkat etmelisiniz.Sitemizden instagram türk takipçi satın al diye aratarak takipçi satın alabilirsiniz

İnstagram Organik Takipçi Satın Al

Instagram organik hesap demek,bot veya programla kasılmamış hesaplar demektir,elle manuel olarak sağlanmış hesaplardır.

İnstagram organik takipçi satın alarak hesabınızı fake olarak değil de organik olarak büyütebilirsiniz.Fake instagram takipçileri yanıltıcı olup,takibi bırakmaktadırlar.Böylece düşüş yaşanılan hesaplardan hiç bir firma sorumluluk kabul etmeyip,paranızı çöpe atmış olursunuz.

Organik instagram hesapları herzaman için en az 3 katı daha fazla değerlidir.Organik hesaplardan yapılan reklamlar ve etkileşimler çok yüksektirler.Etkileşim yapmak,organik hit çekmek için instagram organik takipçi satın almalısınız.Organik takipçiler,gönderilerinize,attığınız hikaye ve resimlerinize like atmaktadırlar.Aynı zamanda,yorum bıraktıkları için doğal olarak aranma hacmi yaratmaktadırlar.

Organik hesaplar kapanır mı?

Organik hesaplar kapanmazlar ve banlanmazlar.Reklam alacağınız firmalar,sizi keşfedecek olan veya anlaşma yapacağınız olan şirketler hesabınızın organik olup olmadığını kolaylıkla anlayacaklardır.Bu yüzden sitemizden size uygun olan instagram organik takipçi satın alabilirsiniz.

Organik takipçilerinizin ve organik beğeni sayınızın fazla olması,reklam verenlerin ilgisini çekecek ve reklam alarak para kazanmaya başlayabileceksiniz.Organik olan instagram hesaplarından para kazanma oranı yüzde 25 fazladır.

İnstagram Takipçi Satın Al

İnstagram günümüzde oldukça fazla kullanılan bir sosyal medya platformudur. İnstagram ile yakın arkadaşlarınızdan tutun ünlü kişilerin hesaplarını rahatlıkla takip edebilirsiniz. İnstagram’da takip sayısı kullanıcıların profillerini doğrudan etkilemektedir. İnsanlar bu yüzden İnstagram takipçi satın al gibi aramaları internette sıklıkla yapmaktadırlar. İnstagram takipçi satın al konusunda kararlıysanız öncelikle güvenilir bir firma bulmalısınız. Eğer bu işlerde deneyimli ve güvenilir olmayan firmalara yönelirseniz hesabınızın İnstagram topluluk kuralları ihlali nedeniyle kapatılma ihtimali vardır. İnstagram takipçi satın al konusunda sizlere BirxMedya.com firması oldukça fazla yardımcı olacaktır. Bu BirxMedya.com firması deneyimli personelleri ve sağlam altyapısı ile İnstagram’da güvenle takipçi satın alabileceğiniz firmalardan bir tanesidir.

İnstagram Ucuz Takipçi Satın Al

İnstagram ucuz takipçi satın alma hizmetlerimizden yararlanmak için sitemize göz gezdirebilirsiniz.

İnstagramda takipçi satın almak için yüzlerce,binlerce lira vermenize gerek yok,zaten bir çok site işini iyi yapmayıp takipçi kayıplarına sebebiyet vermektedirler.Çok ucuz siteleri zaten tavsiye etmemekle beraber sitemizde en uygun paket ve fiyatları görebilirsiniz.

Ucuz Instagram takipçi satın al paketimizi seçebilir ve özellikleri görerek satın alabilirsiniz.İstediğiniz takipçi sayısını oraya yazdıktan sonra fiyatı karşınızda görebilirsiniz.%100 gerçek ucuz instagram takipçi paketlerimizi bugün binlerce kişiye servis etmiş bulunmaktayız,kullanıcı yorumları yüzde 99 oranında pozitif olmaktadır.Garantili ucuz instagram takipçi paketlerimizden istediğinizi bulamazsanız bize ulaşıp soru sorabilirsiniz,ekibimiz daima yardımcı olacaktır.

Sosyal medyada bir kimlik haline gelen instagram hesaplarının prestijini takipçi sayısı belirlemektedirler.Fiyatlarımız 5TL den başlayıp istediğiniz takpçi sayısına göre devam etmektedir.

İnstagram Beğeni Satın Al

Instagram beğeni satın almak neden önemlidir ?

İnstagram beğeni satın alarak,organik olarak yükselme sağlayabilir,takipçilerinizi yükseltebilirsiniz.Sadece instagram takipçi satın alarak belirli bir düzey yükselme sağlayamazsınız.Çok takipçi içeren ama beğenileri düşük olan instagram hesapları,markalara güven vermez ve sahte instagram hesabı olduğu anlaşılır.

Aktif instagram takipçisi!

Markalar ve şirketler takipçi çokluğundan ziyade hesabınızın aktifliğine önem verir.Aktif takipçi satın alarak kurduğunuz instagram sisteminize belirli aralıklarla takipçi beğeni satın alarak,gönderilerinize beğeni sağlayabilirsiniz.

Günümüzde instagramın önemi çok büyüktür.

İnstagram beğeni hizmetlerini bugün televizyonda gördüğümüz binlerce ünlü insanlarda kullanmaktadırlar.İnstagram beğeni satın alarak hesabınızı keşfette çıkartabilirsiniz.Gönderilerinizde bir çok beğeni olduğunu gören insanlar,içeriği merak edip bakmaktadırlar.Böylece bakan her takipçiyi,kendi sayfanıza çekmiş olup,takip etmesini sağlayabilirsiniz.Ayrıca instagram algoritmasında takipçisi ve beğenisi yüksek olan kullanıcılar googleda ve kendi algoritmasına indexlenmekte olup aramalarda birinci sırada çıkmaktadırlar.

Sağlamış olduğumuz bu hizmeti, sitemizden; instagram beğeni satın al butonuna basarak tedarik edebilirsiniz.

Neden BirxMedya'yı Tercih Etmeliyim?

Takipci satın almak ve bunları yönetmek için zamanınızı harcamayın.Biz sizin için bütün bu yükü alıp size sadece geriye yaslanmanızı bırakıyoruz.Size uygun yüzde 100 garantili instagram takipçi ve beğeni hizmetlerimiz ile profesyonel ve kurumsal destek verip akılda kalıcı çözümler üretiyoruz.

%100 gerçek organik takipçi ve diğer takipçi ucuz seçeneklerimiz ile paketlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

İnstagram takipçi : Kendi yöntemlerimizi kullanarak, her ay sizin için 100.000'e kadar aktif ve organik instagram takipçisi sağlayabiliyoruz.

İnstagram beğenme : Videolarınızda ve resimlerinizde 10 binden fazla beğenme sağlayabiliyoruz.

İnstagram izlenmeVideolarınızda aylık  1.000.000'a kadar görüntülemeye sahip olabilirsiniz.

Günlük izlenme,günlük beğeni hizmetlerimiz 200lük veya 100lük şekilde hizmetinizdedir.

İnstagram takipci, beğenme ve görüntüleme sayısını artırma hizmetlerimiz neden önemlidir?

İnstagramda fenomen olmak isteyenler için,

Anında sonuç almak için,

Takipçi arttırmak için,

Garantili takipçi sayısı ve prestij sağlamak için.

BirxMedya firmamız 7/24 canlı destek ekibimiz ile birlikte çalışmalarınıza yön vermektedir

Telefon: +90 542 142 12 11 

WhatsApp: +90 542 142 12 11

Mail: info@birxmedya.com

BirxMedya - Sosyal Medya Hizmetleri

https://www.birxmedya.com